Náš tím

Naši zubní lekári sú nadšení pre svoju prácu a majú bohaté skúsenosti v oblasti stomatológie. Neustále sa vzdelávajú a sú vždy v kroku s najnovšími pokrokmi v oblasti zubnej starostlivosti. Našim hlavným cieľom je poskytnúť našim pacientom najlepšiu možnú starostlivosť s dôrazom na pohodlie a spokojnosť.

Dr. Serhii Zheniukh

Dr. Serhii Zheniukh Narodil sa 17.06.1990 v meste Iršava (Ukrajina) V roku 2007 ukončil Iršavské gymnázium a začal študovať stomatológiu na Užhorodskej národnej univerzite. Po ukončení vysokej školy študoval na FPO UžNU. Teoretické kurzy a prax (špecializačná príprava). V roku 2014 úspešne absolvoval doplňujúce skúšky na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach a získal uznanie diplomu na Slovensku. V roku 2016 absolvoval skúšku zo slovenského jazyka na Univerzite Komenského v Bratislave Pracoval ako odborný zástupca vo firmách: EuroDent s.r.o.( Piešťany); BrillDent s.r.o. (Galanta). Je zubným lekárom a zároveň odborným zástupcom vo firme Profi Dent.

Záruka za Úsmev

Sme hrdí na to, čo robíme, a poskytujeme záruku za každú vykonanú prácu. Našim cieľom je zachovať váš prirodzený úsmev po celý váš život.